ÚVOD

Vítám vás všechny na mých stránkách, kde vám chci prostřednictvím fotografií ukázat všechnu krásu prožitou nejen na horách, ale i na jiných hezkých místech naší Evropy.

Rád bych také poděkoval své ženě Petře, která mne všude doprovází, trpělivě čeká na vznik nových záběrů a také někdy poskytne citlivou radu nezávislého pozorovatele.

Dále musím vyslovit své díky kamarádovi Michalovi, který na těchto stránkách v plné míře využil své zkušenosti a znalosti z tvorby webovek a bez jeho technické účasti by stránky v této podobě nikdy nevznikly.

Doufám, že se vám záběry zde publikované budou líbit a některým se stanou podnětem pro výlet, či prožití krásné dovolené.

společná

Něco o mně

Paulnature photography – Pavel Krupa, ročník 1963,Beskydy

Fotím již od mládí, ve své sbírce mám přes 6000 diapozitivů a spoustu fotografií a stereokotoučků převážně ze Slovenska a Dolomit.

Ovšem vážněji se fotografováním zabývám od roku 2007, kdy jsem se vrátil ke značce Pentax a možnosti digitální fotografie mne zcela pohltily.

Kromě fotografování je mou další zálibou horské kolo a vysokohorská turistika, od které se odvíjí hlavní tématika horských scenérií. Fotím pocitově a metodou „pokusů a omylů!

Pavel
home    TOPlist